Logo MOP

Mladí ochránci přírody, z.s.

veřejně prospěšný spolek zabývající se prací s dětmi a mládeží

Uznaná MŠMT

Fotosoutěž hodnocení

Hodnocení 8. ročníku fotosoutěže Příroda objektivem. Na této stránce lze nalézt vyhodnocení jednotlivých kol. Hodnocení všech fotografií probíhá na škále 0 – 10 bodů (čím více tím lépe). Náhled fotografie lze zobrazit kliknutím na její název.

Výsledková listina včetně pořadí ve věkových kategoriích je ke stažení.

2.kolo (uzávěrka 15.6.2019)

PořadíKategorieJménoNázev snímkuBodů
1ABarbora VaňkováPeřinka v hnízdě5.00
2CAleš KozlíkZávoj z pavučin4.87
2AKryštof VaněkJeště sedím4.87
4CAlice HudcováK pronajmutí, zn.chrostík4.62
5CAleš KozlíkNení úniku4.50
5ABarbora VaňkováVosí hnízdo4.50
7CNikola PiatkováČas na stavbu hnízda4.25
8AMartina Hubínkovářeřicha v práci4.12
8CNikola PiatkováStavba hnízda - vrabčák4.12
8AŠimon VožickýNevítaný řezbář4.12
11CMarie DobiášováČapí...4.00
11CMarie DobiášováU maminky...4.00
13BPetr TomášSkrz choroš3.75
14ADenisa FikejzováKomu asi patřilo3.62
15AFilip HudecVetřelci houby3.37
15AKryštof VaněkBobří hráz3.37
17AKryštof VaněkMáš nás tu navždy3.25
18AJan TomášBřečťan ve vězení3.12
18AJan TomášNájemník3.12
20AFilip HudecKomín3.00
20BPetr TomášPlastovka každodenní3.00
20AJan TomášVlaštovky3.00
20ABarbora VaňkováZa chvilku už bydlím3.00
24CMarie DobiášováMraveniště2.87
24CAleš KozlíkNosatec2.87
24AŠimon VožickýDobrovolný obyvatel pražské ZOO2.87
24ADenisa FikejzováPavučina2.87
28AAdéla HudcováMaskovaný vetřelec2.75
29CAlice HudcováBejlomorka2.62
29AFilip HudecPavoučí síť2.62
31CHana DvořákováPták2.50
32CAnna Čukatovámraveniště2.37
32CAlice HudcováDva v jednom2.37
32CHana DvořákováVetřelci2.37
35AMatěj KufelMraveniště2.12
35CVáclav HegingerPauza2.12
37AŠimon VožickýPáskovka na výletě2.00
38BPetr TomášOrnament1.87
38BZdeněk PicpauerNezvaný host1.87
38BMartin ČernýZub času1.87
38AOndřej NeťukaVe větvích1.87
42AAdéla HudcováDutina1.75
42AAdéla HudcováVelký nepořádek1.75
42AMatěj KufelByl jsem tady... krtek1.75
45CHana DvořákováMedvěd1.62
45BZdeněk PicpauerZ očí do očí1.62
45BMartin ČernýKdo mě to budí?1.62
48ASára Němcovásoumrak1.37
48AMatěj KufelKdopak tu bydlí?1.37
48BZdeněk PicpauerSyslí neřesti1.37
51CNikola ŽákováPonořen do tmy 1.12
51Bmatěj januškaJečmínek1.12
51Bmatěj januškamodrá1.12
54CNikola ŽákováAž do nebe 1.00
55ASára Němcováprotisvětlo0.87

1.kolo (uzávěrka 15.3.2019)

PořadíKategorieJménoNázev snímkuBodů
1BMartin ČernýHnízdo plné hladových krků7.12
2CJan PavlíčekVolavky na hnízdě6.62
3CJan PavlíčekVolavka popelavá5.37
3CZuzana BrožováPavučinka5.37
5CJan PavlíčekVolavky popelavé5.25
6CMichaela Dostálová Vosí činžák5.12
7BMarkéta ŠrejberováOpuštěný byt4.87
8CMichaela Dostálová Vlaštovka architektem4.75
9ABarbora VaňkováBydlení ve stromě4.50
10AKryštof VaněkPojď za mnou4.25
10CAleš KozlíkPolárník4.25
12CVeronika Iris PavelkováChaos nebo řád?4.00
12CVeronika Iris PavelkováPavoučí pevnost4.00
12CMichaela Dostálová Pavoučí tenata4.00
15CAleš KozlíkPenízovka sametonohá3.75
16CVeronika Iris PavelkováNezvaný host3.62
16AJan TomášNájemník3.62
18CMarie DobiášováZRZKA!3.50
18CAlice HudcováSkryté ve větvích3.50
18AJan TomášCesty a cestičky3.50
21BDenisa FikejzováRostu3.37
21BEva Nevečeřalová Vetřelec v moderním světě 3.37
23AŠimon VožickýPrázdné hnízdo3.25
23ABarbora VaňkováV zajetí břečťanu3.25
23BPetr TomášČekání3.25
23BPetr Tomáš3.25
23CMarie DobiášováNutrie u Vltavy...3.25
28AMarkéta PavlátováBludiště3.12
28BVeronika ŠtepánkováKaždý si postaví to své.3.12
30AEliška VožickáDomov kůrovce3.00
30AKryštof VaněkBobří tesařina3.00
30ADavid Klábeneščápi v Kačici 23.00
33CAlice HudcováVetřelec mezi stromy2.87
33CAleš KozlíkPlíseň2.87
35BMartin ČernýMám toho dost!2.75
35BMarkéta ŠrejberováNevítaný host2.75
37AŠimon VožickýTady řádil bobr2.62
38AKryštof VaněkPohltím tě!2.50
38ADavid Klábeneščápi v Kačici2.50
38BMarkéta ŠrejberováKdopak tam bydlí?2.50
38BDenisa FikejzováŘeřicha v lese?2.50
42AEliška VožickáHezké hnízdo2.37
42AFilip HudecSloupy2.37
42BMartin ČernýLišácký pohled2.37
42AJan TomášBílá síť2.37
42BVladimír PachtaROB2.37
47CAlice HudcováOdhalené2.25
47AFilip HudecNa bříze2.25
47BVeronika ŠtepánkováModrá návštěva.2.25
50AŠimon VožickýBez soukromí2.00
50AAdéla HudcováKdo to přišel2.00
50AFilip HudecHnízdo ve větvích2.00
50BDenisa FikejzováSlepýš2.00
54AAdéla HudcováStračí hnízdo1.87
54BPetr TomášTo je moje!1.87
56AMarkéta PavlátováMravenčí kopec1.66
57ABarbora VaňkováBobří hráz pod kolejemi1.62
57AMarkéta PavlátováMravenčí hrad1.62
57BMrázová Martinatrojice1.62
60CMarie DobiášováČapí hnízdo...:-)1.50
61AEliška VožickáKdopak to tu asi bydlí?1.25
61CLukáš HomolkaDetail...1.25
61BDominik FrkalPřírodní vitráž1.25
64BFilip OlivaSpící liška v přírodě 1.12
65BDominik FrkalMrzne1.00
66BŠtěpán SedláčekPtáci na Vltavě0.87
67AAdéla HudcováMezi stromy0.75
67BMrázová Martinapravidelnost0.75
67BDominik FrkalKvetoucí rybník0.75

Další aktivity:

Naší činnost podporují:

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy Hlavní město Praha MČ Praha 6 MČ Praha 2 Ministerstvo životního prostředí